Ratíškovice - Blatnice

14.09.2015 10:16
Vysokou porážkou skončil sobotní duel v Ratíškovicích pro fotbalisty Blatnice. Hosté inkasovali již v první půli čtyři góly a po přestávce ještě další tři. Nakonec si odvezli porážku 7:2.Střelecky aktivní byl zejména Tomáš Vacenovský autor čtyř gólů
Dvě stovky diváků si v sobotním zápase  mezi Ratíškovicemi a Blatnicí  přišly na své a viděly zajímavý duel s devíti góly. Lepší vstup do utkání však měli hostující hráči, kteří šli v osmé minutě po gólu Janíka do vedení. Radost ale netrvala dlouho hned v zápětí bylo vyrovnáno, autorem první branky Baníku byl Vacenovský.

Tentýž hráč pak o šest minut později poslal svůj tým do vedení. O dalších deset minut později vedly Ratíškovice o dva góly, mezi střelce se zapsal Macek. Blatnice dokázala utkání ještě zdramatizovat a Peřina snížil. Aktivní Vacenovský ještě do přestávky vrátil domácím dvoubrankové vedení a zvršil hattrick.

Po přestávce už góly střílely jen domácí. Krátce po změně stran přidal už svou čtvrtou branku Vacenovský, po hodině hry se trefil Martin Kordula a skóre uzavřel vzávěrečných minutách střídající Kopl.

Ratíškovice se třetí výhrou v sezóně posunuly na druhé místo, Blatnice je šestá.

1.A třída, sk. B

Baník Ratíškovice - FK Blatnice pod Sv. Ant. 7:2 (4:2)
Branky:
10´, 16´, 35´ a 52´ Vacenovský, 24´ Macek, 60´ Kordula M., 86´ Kopl - 8´ Janík, 32´ Peřina. Rozhodčí: Janiček - Rodinger, Tichánek. ŽK: Mačuda, Kordula P. - Vyskočil. Diváci: 200

Ratíškovice: Doležal - Macek (72´ Kundrata), Koplík M., Mačuda (72´ Kordula P.) ,Voříšek T., Kordula M., Kotásek P., Vacenovský, Kolařík (74´ Koplík T.), Vrba (74´ Kopl), Voříšek M. (46´ Kotásek J.)

Blatnice: Lipár - Vaněk, Říha, Peřina, Cileček (14´ Schmeister (46´ Vaněk)), Cícha, Macko, Hrbek, Janík, Vyskočil, Štefánek