soupisky mužstev krajského přeboru - jaro 2014

28.03.2014 15:14

 

FK Mutěnice

Brankáři: 1 Zdeněk Horecký (3.5.1981), 16 Igor Šupa (31.5.1986), Filip Kratochvíla (1995)

Obránci: 5 Lubomír Kupčík (27.9.1993), 2 Lukáš Trávník (12.3.1991), Jakub Čepil (5.2.1992), 8 Michal Vydařilý (20.12.1989), 15 Pavel Varmuža (24.1.1993), Josef Chromeček ( 7.3.1991)

Záložníci: 14 Jaroslav Hromek  (15.6.1992), 6 Vít Lamáček  (6.1.1991), 10 Radim Holešinský  (18.8.1992), 11 Pavel Hanák (1994), 7 Tomáš Závorka (1994), 4 Michal Bíza (4.8.1995), 12 Jakub Pavelka (22.2.1997), Jiří Stávek (1995)

Útočníci: 9 Dalibor Koštuřík  (15.12.1981), 13 Luděk Baťa (1993), 3 Marcel Čepil (16.10.1992)

Realizační tým

Trenér: Petr Zemánek (1973), vedoucí mužstva: Vojtěch Vala (1952), asistent trenéra: Jaroslav Joch (1976), masér: Josef Gábor (1973)  

Předseda klubu: Petr Blaha

Změny

Přišli: Závorka (konec hostování Hodonín), Bíza (přestup z Hodonína), Stávek (dorost)

Odešli: Ondryáš, Štěpanovský (oba konec host. z RSM Hodonín), Káčer (hostování Svatobořice) , P. Bíza (host. Vrbice)

 

SK Vojkovice

Brankáři: Zdeněk Kotoul, Denis Crhan

Obránci: Radek Poláček, Zdeněk Sklenář, Martin Lipovský, Lukáš Březina, Lukáš Kvarda, Jakub Dvořák, Martin Lang

Záložníci: Michal Jedlička, Tomáš Fajgl, Miloš Smetana, Pavel Kopečínský, Zdeněk Valnoha, Tomáš Sklenář, Jan Bělák

Útočníci: Petr Poláček, Michal Nevěděl, Martin Čermák

Realizační tým

Trenér: Jaroslav Minařík, asistent a vedoucí mužstva: Zdeněk Valnoha, Petr Brázda

Předseda klubu: Roman Bělák

Změny

Přišli: Kvarda, Sklenář T., Dvořák, Lang, Bělák

Odešli: Vacek, Polášek, Sovka

 

FK SK Bosonohy

Brankář: Oldřich Kupka
Obránci: Karel Konečný, Pavel Cihlář, Michal Krejčí, Ondřej Havlík, Martin Drábek
Záložníci: Petr Moučka, Jiří Chalupský, Miloslav Brabec, Michal Drábek, Lukáš Parfus
Útočníci: Patrik Holomek, Roman Havlík, Jiří Bělohlávek ml., Martin Šauer
Realizační tým
Trenér: 
Patrik Holomek, vedoucí mužstva: Jiří Bělohlávek st., kustod: Miroslav Topinka
Předseda klubu: Marek Matula
Změny
Přišli: 
Michal Drábek, Martin Šauer, Oldřich Kupka
Odešli: Tomáš Sedmidubský, Vítězslav Bárta, Jan Ovčačík, Přemysl Pernica

 

SK Olympia Ráječko

Brankáři: Jindřich Bednář, Filip Hlaváček 

Obránci: Josef Maška, Tomáš Kupský, Martin Neděla, Tomáš Koutný, Michal Daněk, Jan Žůrek

František Toman - dlouhodobé zranění, Martin Bartoš - dlouhodobé zranění, Jaroslav Kopecký - dlouhodobé zranění.

Záložníci: Jan Sehnal, Michal Štrajt, Andrej Shkurupii, František Kuldan, Martin Blaha, Lukáš Badura, Martin Vavřík, Azbayar Azzaya

Vít Sehnal - dlouhodobé zranění

Útočníci: Martin Sehnal, Jakub Tenora, Ondřej Blažek

Realizační tým

Trenér: Oldřich Janusicza, asistent: Jiří Škaroupka, vedoucí mužstva: Vít Sehnal

Vedení klubu
Předseda: Marcel Mokrý, Sportovní manažer: Marek Bláha, Sekretář: Gabriela Henková
Pokladník: Vítek Prokop, Správce: Jiří Sehnal, Členové výboru: Vít Rajtšlégr, Jiří Škaroupka, Monika Vévarová, Vít Sehnal, Roman Láník

Změny

Přišli: Filip Hlaváček – hostuje z Rakovec Kotvrdovice, Josef Maška – návrat z hostování FK Blansko, Michal Daněk – hostuje z TJ Sokol Doubravice n/s., Martin Vavřík – hostuje z FC Kuřim, Azbayar Azzaya – přestup z Sokol Olomučany, Ondřej Blažek – přestup z FK Blansko

Odešli: Jakub Mičko – ukončeno hostování FC Slovan Rosice, Filip Pokorný – přestup do FK Blansko, Josef Bojda – dlouhodobé zranění, Michal Horák – jednáme o hostování, Jan Karásek – jednáme o hostování

 

FC Sparta Brno

Brankáři: Stehlík Michal (1989), Balák Martin (1993) - zraněn
Obránci: Lerch Stanislav (1991), Zavadil Ondřej (1993), Růžička Pavol (1992), Marinč Lukáš (1992), Čtvrtníček Michal (1994), Foukal Jakub (1994), Pavlas Tomáš (1989)
Záložníci: Ionasteac Lukáš (1992), Makiš Ondřej (1992), Příkrý Marek (1994), Hodek Martin (1994), Kubíček Lukáš (1992)
Útočníci: Martin Fuksa (1989), Hlavinka Radek (1991), Přichystal Ondřej (1993)

Realizační tým
Trenér: 
Horáček Rostislav, asistent: Hrazdíra Leoš, vedoucí mužstva: Přichystal Jan, masér:Eggerová Šárka

Vedení klubu

Předseda: Jindřich Stehlík, sekretář: Zika Milan, prezident: Kučera Rudolf, víceprezident: Haluza Josef

Změny
Přišli: 
návrat z hostování Makiš Ondřej - Třebíč, Přichystal Ondřej - Bystrc, Kubíček Lukáš - z Řícmanic,
Odešli: Záboj, Cupák - Bohunice, Ryšavý - Rakousko, Cenek - Mor.Slavia Brno, Wodecki - Turecko, Presl - Náměšť nad Oslavou

 

Fotbal Jevišovice

Brankař: Šebela Tomáš

Obránci: Jurka Jirka, Slušný Jaroslav, Jurka Vít, Peřinka Petr, Dohnal Miloslav

Záložníci: Hazucha Pavel, Vlk David, Benda Michal, Stuchlík Tomáš, Procházka Tomáš

Útočníci: Kráčman Michal, Kubíček Jan, Rožnovský Libor

Realizační tým

Trenér: Zdeněk Macháček, asistenti: Ryšavý Jaroslav, Makovička Tomáš, vedoucí mužstva:Schwarz František, Makovička Pavel

Změny

Přišli: Kubíček Jan - TJ Sokol Přímětice, Vlk David - A-S-A Únanov

Odešli: nikdo

 

Sokol Novosedly

Brankáři: Martin Šelc, Petr Bílek,  Roman Šlachta
Obránci: Aloiz Svízela,  Petr Šebesta, Petr Ligas, Milan Němeček, Jan Janůfka, Karel Křivánek, Miroslav Kratochvíla
Záložníci: Jan Vaněk, Václav Eliáš, Patrik Němec,  Richard Foltýn, Tomáš Nádeníček, Vít Sýkora, Michal Bím
Útočníci: Michal Kovář, Miroslav Štyks, Jaroslav Spodný,  František Svoboda
Realizační tým

Trenér: Bohdan Ryšavý, asistenti: Tomáš Breicetl, Aloiz Svízela st., vedoucí mužstva: Roman Šlachta, lékař: František Fabiánek

Předseda klubu: Richard Foltýn

Změny

Přišli: Tomáš Nádeníček - z B mužstva, Michal Bím - z ČAFC Židenice

Odešli: Michal Sýkora - v jednání, Petr Matušík - dlouhodobé zranění,  Ladislav Mucala - Rakousko

 

FK Inzert Expres Znojmo

Brankáři: Luboš Vítámvás (1987), Tomáš Mucha (1986) 

Obránci: Martin Veselý (1981), Rudolf Kubošný (1986), Michal Adámek (1983), Matěj Šplíchal (1993), Miroslav Mařík (1990), Lukáš Kalina (1980) 

Záložníci: Tibor Ostrý (1987), Pavel Šťava (1983), Jan Švařil (1991), Jakub Zach (1991), Libor Horák (1993), Petr Železný (1978), Lukáš Dufek (1993)

Útočníci: Martin Procházka (1989), Daniel Kubále (1981), Daniel Černý (1983)

Realizační tým
Trenér:
 Tomáš Pěnkava (1971), asistent: Jaroslav Ludvík (1976), ved. mužstva: Milan Železný st. (1948)
Prezident klubu: Ladislav Berka (1970)

Změny

Přišel: Lukáš Kalina - návrat po zranění

 

Framoz Rousínov

Brankáři: Řepka Milan, Slovák František

Obránci: Lacek David, Hartl Jaroslav, Boušek Milan, Janáček Jan, Mrnuštík Lukáš, Svoboda Milan, Radil Miroslav, Novotný Jan

Záložníci: Kupčík Libor, Žoček Miloš, Beneš Jindřich, Honek Michal, Lička Josef, Pupp Martin

Útočníci: Benda David, Růžička Jiří

Realizační tým
Trenér:
 Boušek Milan, asistent: Skřivánek Jiří, vedoucí mužstva: Andrla Jaroslav
Vedení
Předseda: Píšek Stanislav, místopředseda: Pupp Petr, sekretář: Fiala Jiří, ekonomka: Janštová Šárka, hl.pořadatel: Jelínek Petr

Změny
Přišli: 
Řepka Milan (hostování z Dražovice), Lacek David (přestup z Velešovic), Janáček Jan (hostování z Kroužku), Mrnuštík Lukáš (hostování z Hoštic), Radil Miroslav (z B týmu), Beneš Jindřich (hostování z Vážan), Lička Josef (hostování MFK Vyškov), Růžička Jiří(návrat z Rakouska)
Odešli: Trnavský Jan a Kubala David (hostování Měnín), Sedláček Matěj (hostování Svratka Brno), Krejčíř Tomáš (Rakousko), Strnad Oldřich (návrat do Slavkova)

 

FC Moravský Krumlov

Brankáři: Michal Bogner, Miroslav Vošmera, Tomáš Čech
Obránci: Jan Jursa, Petr Klodner, Zdeněk Hlučil, Daniel Vošmera, Jakub Matějka
Záložníci: Tomáš Březina, Jan Svoboda, Petr Machotka, Lukáš Zelníček, Lukáš Adamík, Jakub Staněk, Jiří Čepera
Útočníci: Vojtěch Řezáč, Petr Schwarz, Martin Kabelka, Tomáš Kleibl

Realizační tým

Trenér: Rudolf Holátko, vedoucí mužstva: Petr Krška, Tomáš Laml, lékař: Mudr.Ladislav Kučera  
Předseda klubu: Mgr. Tomáš Třetina
Změny

Přišel: Bogner - návrat z hostování

Odešel: Jiří Procházka - Rakousko

 

FC Kuřim

Brankáři: Libor Kučera (1986), Ladislav Cimbálník (1988)
Obránci: Daniel Babák (1993), Karel Kozumplík (1992), Marek Fryčka (1990), Jan Karásek (1985), Levon Hovhannisjan (1992), David Řehoř (1988), Boris Stříž (1994)

Záložníci: Michal Plšek (1976), Jakub Hanus (1985), David Hudec (1994), Robin Losenický (1993), Tomáš Peřina (1993), Tomáš Skoumal (1989), Michal Šenkýř (1990)

Útočníci: Robert Bílý (1988), Tomáš Hájek (1994), Jan Janda (1984), Jan Malásek (1986)

Realizační tým

Trenér: Ivo Peřina, asistent: Ivo Koláček, vedoucí mužstva: Ivo Holc

Změny

Odešli: Aleš Coural (Lelekovice), Patrik Prosecký (hostování Čebín), Jakub Tišnovský (hostování Veverská Bítýška), Jiří Škrdlík (hostování Ivančice)      

 

Slovan Bzenec

Brankaři: Maňák Lukáš, Zeman Dalibor

Obránci: Dulovecz Michal, Hrotek Richard, Vybíral Aleš, Lejsal Ondřej, Říha Lukáš, Bukvald Josef, Špaček Ondřej
Záložníci: Škodík Libor, Radmil Aleš, Zůbek Tomáš, Šmahaj David, Andrýsek Roman, Šik Jiří
Útočníci: Kasala Petr, Březina Ondřej, Šifel Radek

Realizační tým
Trenér:
 Škodík Libor st., asistent: Hrotek Richard, vedoucí mužstva: Lejsal Zdeněk, masér:Smrčka Pavel
Předseda klubu: Andrýsek Pavel, sekretář: Vítek Jiří
Změny
Přišli: 
Vybíral Aleš - přestup z Vracova, Lejsal Ondřej - hostování z Vracova, Špaček Ondřej - hostování z Hodonína, Šmahaj David - hostování ze Zlína
Odešli: Paták Adam, Kratina Roman - hostování Vracov, Ingr Karel - hostování Žádovice

 

FC Ivančice

Brankáři: Sojka Jakub, Podolský Petr

Obránci: Ryška Bohumil, Štěpanovský Martin, Pekáč Jan, Gaňa Roman, Holý Jakub

Záložníci: Čermák Vladimír, Kunc Jakub, Mičko Jakub, Škrdlík Jiří, Táborský  Tomáš, Bittner Tomáš, Šrámek Petr, Jacko Ondra

Útočníci: Čožík Tomáš, Jacko Tomáš, Hron Štěpán, Sobotka Michal

Realizační tým

Trenér: Kovanda Tomáš, asistent trenéra: Štork Rostislav, vedoucí mužstva: Pokorný Jan
Předseda: Ing. Jan Blatný

Změny 
Přišli:
 Čožík Tomáš – návrat z Rakouska, Mičko Jakub – hostování do 30.6. 2014 - Sokol Troubsko, Škrdlík Jiří – hostování do 30.6.2014 - FC Kuřim, Šrámek Petr – hostování do 30.6. 2014 – Baník Zbýšov, Jacko Ondra a Tomáš, Hron Štěpán přeřazeni z dorostu, Kunc Jakub – návrat z hostování SFK Dukovany, Sobotka Michal – hostování do 30.6.2014 – Sokol Rakšice, Gaňa Roman – přestup FK SK Bosonohy
Odešli: Kubec Jaroslav – ukončeno hostování FC Slovan Rosice, Bombicz Vladimír – ukončeno hostování Tatran Bohunice, Polák Přemysl – hostování do 30.6.2014 Jundrov, Krátký Petr – hostování do 30.6. 2014 TJ Sokol Tasovice, Novák Martin – ukončeno hostování FC Slovan Rosice, Němec Michal – hostování do 30.6. 2014 SFK Dukovany

 

RAFK Rajhrad
Brankáři: Hledík Marek, Herkus Jan
Obránci: Haňka Stanislav, Sovka Jaroslav, Knoflíček Lukáš, Bábor Tomáš, Knébl David, Burian Luboš ml., Smejkal Adam
Záložníci: Reitoral Adam, Podaný Tomáš, Nekvapil Marian, Vintrlík Jan, Homola Jiří, Neuhybel Martin, Ševčík Petr
Útočníci: Polák Michal, Christos Getos, Michal Sklenář

Realizační tým

Trenér: Luboš Burian - přišel z FC Bučovice, asistent trenéra: Sedláček Radek, vedoucí mužstva:Sláma Radek

Změny
Přišli: 
Sovka Jaroslav - hostování z Přibic, Bábor Tomáš - z B mužstva, Knébl David - z B mužstva, Burian Luboš ml. - z dorostu, Ševčík - z dorostu, Smejkal Adam - z dorostu, Sklenář Michal - z dorostu.
Odešli: Fiala Lukáš - do Ořechova, Fiala Adam - do Rakouska, Šimek Radek - ukončení hostování, Ovsepjan Arutjun - ukončení hostování, Wágner Michal – ukončení hostování,  Máša Pavel - ukončení fotbalové kariery, Janošek Jaroslav – trenér ukončení činnosti na vlastní žádost.  

 

FC Kyjov 1919

Brankáři: Michal Kůřil, David Vinca
Obránci: Petr Prachař, Zdeněk Bartoň, Zdeněk Možíš, Marek Lunga, Tomáš Čada, Martin Hrdlička, Pavel Měsíček, Dominik Kuchař
Záložníci: Karel Půček, Petr Handlíř, Lukáš Mlýnek, Michal Petula, Stanislav Šimeček, Filip Gebhart
Útočníci: Jakub Fridrich, Jakub Rubík, Lukáš Klimeš

Realizační tým

Trenér: Petr Gajdošík, asistent: Vlastimil Výstup, vedoucí mužstva: Jiří Moravec

Vedení klubu
Předseda:
 Darek Opatřil, sekretář: Rostislav Řihák

Změny

Přišli: Prachař (Bohumín), Lunga (Vlkoš)
Odešel: Přikryl (Žarošice) - konec hostování

Kontakt

FK Baník Ratíškovice

Sportovní 1310
Ratíškovice
69602

  rozlosování  PODZIM 2016

  program

            - - IS  FAČR - -

  vyhledávání soutěží

 

  FAČR

 

        

     obec Ratíškovice    

  

     T - machinery a.s.