Framoz Rousínov - FK Baník Ratíškovice 3:0 (2:0)

Branky: 6., 12. a 60. Lička

Rozhodčí: Virčík - Urbánek,Vostřejž. ŽK: 64. Mrnuštík - 8. Koplík. Diváků: 105
Rousínov: Řepka - Mrnuštík, Svoboda, Hartl, Pupp (88. Novotný) - Lička (89. Kameník), Žoček, Beneš, Kupčík (84. Janáček), Benda - Růžička (77. Honek).Trenér: Boušek Milan
Ratíškovice: Doležal - Petrucha (46. Macek), Dobeš (82. Kordula P.), Kadlčík, Vybíral - Hozák, Kordula M., Kotásek, Koplík, Šimek (66. Kundrata) - Vacenovský. Trenér: Vybíral Petr

Prvních třicet minut bylo zcela v režii Rousínova, hráči Ratíškovic nevěděli kam dřív a po zásluze vedl Rousínov 2:0. Druhý poločas tempo hry trochu opadlo. Rousínov ještě navýšil své vedení zásluhou hattricku Ličky.

Minutáž

3. Mrnuštíkova střela letí vedle branky.
6. 1:0 - Lička. Benda unikl po lajně a nahrává Ličkovi, který se nemýlí.
10. Velký závar před brankou Ratíškovic, po centru Žočka však Kupčík ani Beneš neprostřelili obranu hostí.
12. 2:0 - Lička. Rohový kop v podání Žočka míří přesně na hlavu Ličky, který koníčkem podruhé překonává Doležala.
14. Bendův průnik po lajně, přesná přihrávka na Růžičku, jeho střela však končí těsně vedle branky.
22. Žočkova střela z 18m končí v náruči Doležala.
24. Benda opět v akci, ale střela jde vedle branky.
26. Ratíškovice se poprvé dostávají na dostřel Řepkovy branky, Hozákovu střelu z 17m Řepka vyráží na roh.
28. Po vysunutí Žočkem jde Lička sám na branku, stoper hostí ho celou dobu drží za dres, Lička se vymaní, ale stílí pouze do Doležala.
60. 3:0 - Lička. Žočkův přímý kop nachází Ličkovu hlavu, který nekompromisně zvyšuje vedení.
71. Druhá a poslední střela Ratíškovic na Řepkovu branku, Vybíralovu dělovku z 20m, Řepka s velkým úsílím vyráží na roh.
73. Výborná pozice pro Kupčíka, ale z hranice velkého vápna netrefuje branku.